kupas.sk

loading

loading

Bezpečnostné povrchy

zobraziť všetky produkty

Naše povrchy majú všestranné využitie. Je možné použiť ich ako dopadové plochy nielen na detských ihriskách, ale sú vhodné aj na športoviská.
Hlavnou úlohou povrchov vyrobených z gumy je predchádzať úrazom, spôsobeným pádom či tvrdým dopadom z hracieho prvku. Umiestnením gumenej dopadovej plochy je možné maximálne zaistiť bezpečnosť hry. Dopadové plochy sa môžu využiť aj na konkrétne športové miesta - napr. pri doskočisku skoku ďalekého.
Základné farebné prevedenie: podľa typu povrchu hlavne v čiernej, červenej a zelenej farbe.
Gumené povrchy je možné ukladať na štrkový, pieskový, betónový, či živicový podklad, odolný voči predpokladanému prevádzkovému zaťaženiu. Správne zvoleným podkladom sa predíde sadaniu či prelomeniu a následnej deformácii povrchu. Treba počítať s tým, že gumená krytina kopíruje podklad a jeho výraznejšie nerovnosti môžu pri používaní narušiť celistvosť povrchu. Je preto potrebné pred položením krytiny podklad dôkladne pozametať, vyčistiť a upraviť.

Vybrané produkty

Gumená ukončovacia hrana

Gumená ukončovacia hrana

Gumený obrubník

Gumený obrubník

Gumená dlažba spájaná na kolíky

Gumená dlažba spájaná na kolíky

Gumená PUZZLE dlažba

Gumená PUZZLE dlažba

98 Gumená rohož na trávnik

98 Gumená rohož na trávnik

▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu