kupas.sk

loading

loading

Detské ihriská

zobraziť všetky produkty

K základným detským právam a potrebám patrí od útleho veku hra. Prostredníctvom nej spoznávajú svet, získavajú nové zručnosti a rozvíjajú svoju osobnosť. K rozšíreniu ich obzorov môžeme vo veľkej miere prispieť my, dospelí.
Jednou z možností, ako obohatiť ich svet je výstavba detských ihrísk a športovísk.
Ponuka našich zostáv a prvkov vhodných na detské ihriská sa kvalitou, dizajnom, i použitými materiálmi líši od bežného štandardu, na aký sme boli dlhé roky zvyknutí. Svojou pestrofarebnosťou, jedinečnosťou dizajnu, variabilitou, eleganciou a atraktivitou pôsobia ako funkčné aj estetické doplnky prostredia, do ktorého sú inštalované. U detí sa tešia nesmierne obľube. Pri plánovaní detského ihriska zohrávajú významnú úlohu aj otázky, aká je životnosť, cena výrobku a ďalšie náklady na údržbu zariadenia. Preto sú naše zostavy koncipované s dôrazom na najvyššiu kvalitu použitých materiálov a kvalitnú povrchovú úpravu, čím dosiahneme minimálne ďalšie náklady na správu a údržbu.
Naše detské ihriská sú zárukou dlhých hodín zábavy a pohybu detí na čerstvom vzduchu. Vďaka našim zostavám vytvoríte atraktívne, kvalitné, bezpečné a certifikované detské ihriská, ktoré poskytujú hodnotnú, kreatívnu a bezpečnú zábavu pre deti a majú pestrofarebný vzhľad a vysokú variabilnosť hracích činností.
Detské ihriská sú miestom, kde sa deti môžu hrať a ich rodičia si oddýchnuť. Zároveň, ale sú aj miestom, kde sa môže dieťa ľahko zraniť, preto je potrebné pri nich myslieť naozaj na všetko. Preto je pre nás bezpečnosť detí pri plánovaní a realizácii detského ihriska vždy na prvom mieste. Najlepšou našou vizitkou sú pre nás spokojní rodičia „vylietaných“ detí a radosť v detských očiach.

Malé zostavy

Stredné zostavy

Veľké zostavy

Mini zostavy

Economic zostavy

Hojdačky

Prevažovačky, pružinové hojdačky

Pieskoviská

Lanové a sieťové zostavy

Vybrané produkty

142-A Informačná tabuľa

142-A Informačná tabuľa

61 Kresliaca tabuľa

61 Kresliaca tabuľa

122-M8-MINI Kombinovaná zostava

122-M8-MINI Kombinovaná zostava

13+PR-2+PR-14-KB, 1111 Hojdačka dvojsedadlová reťazová so šmýkačkou

13+PR-2+PR-14-KB, 1111 Hojdačka dvojsedadlová reťazová so šmýkačkou

38-E-A1-BIG Veľká kombinovaná zostava

38-E-A1-BIG Veľká kombinovaná zostava

▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu