kupas.sk

loading

loading

Malé zostavy

zobraziť všetky produkty

Už ste niekedy počuli, aby sa deti nudili, ak je k dispozícií šmýkaľka? Naše zostavy prinášajú deťom nové výzvy, či už použijú k výstupu na zostavu schodisko , alebo sa na platformu vyšplhajú iným spôsobom. Jeden letmý pohľad z výšky na celé detské ihrisko a potom zrýchlený návrat na zem po tak obľúbenej šmýkaľke. Vďaka kombinovaným zostavám majú Vaše deti zaručený zdravý pohyb na čerstvom vzduchu a mnoho hodín vzrušenia a zábavy.
MIDI kombinované zostavy poskytujú deťom nespočetné možnosti pre najrôznejšie typy hier.
Na detské ihriská neodmysliteľne patrí aj kolotoč. Kolotoč je veľkou výzvou pre všetky deti. Kombinuje v sebe zábavu i dynamický pohyb. Deti sa musia naučiť zvládať pohyb kolotoča spolu so sústredením na statický stredový kruh, čo rozvíja niekoľko schopností naraz.
Stať sa rušňovodičom, sedieť v lokomotíve, ovládať vlak je sen asi každého dieťaťa. Každé dieťa obdivuje vlaky, pozerá na ne s obdivom, teší sa ich hlučnému prechodu po koľajniciach. Vďaka našej lokomotíve, či vláčiku je možné túto detskú radosť priniesť o niečo bližšie k nim - na detské ihriská.

Vybrané produkty

142-A Informačná tabuľa

142-A Informačná tabuľa

61 Kresliaca tabuľa

61 Kresliaca tabuľa

7-C-MIDI Domček so šmýkalkou

7-C-MIDI Domček so šmýkalkou

122-18-MIDI Kombinovaná zostava

122-18-MIDI Kombinovaná zostava

122-54-MIDI Kombinovaná zostava

122-54-MIDI Kombinovaná zostava

▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu