kupas.sk

loading

loading

Mestský mobiliár

zobraziť všetky produkty

Mestský mobiliár, parkový mobiliár - estetický a funkčný doplnok každej obytnej i oddychovej zóny.
Mestský a parkový mobiliár od spoločnosti Kupas, to sú lavice, lavičky, stoly a ďalšie produkty pre relaxáciu a sociálnu interakciu. Sú navrhnuté tak, aby zapadli do prostredia a zároveň dotvorili verejný priestor.
Mestský mobiliár je nenápadným, ale potrebným a nevyhnutným prvkom, ktorý dotvára atmosféru každej ulice, promenády, námestia, či parku. Vhodne zvolený štýl týchto prvkov dokáže zvýrazniť okolitú architektúru a tiež zintenzívniť zážitok z pobytu na týchto miestach.
Estetika mestského a parkového mobiliáru a jeho užitočnosť sú dve podstatné témy, na ktoré treba myslieť pri plánovaní a realizácii zariaďovania mestských priestorov. Či už sa jedná o odpadkové koše, stojany na bicykle, lavičky, prístrešky autobusových zastávok - všetky prvky ovplyvňujú vzhľad týchto miest. V záhrade, parku, na uliciach je možné výberom a prispôsobením mobiliáru k ostatnému okoliu dosiahnuť jeden estetický celok.
Okrem estetických kritérií, ktoré by mal mobiliár spĺňať, je potrebné dbať na jeho užitočnosť a pohodlnosť. Aj v tejto oblasti sa výrobky spoločnosti Kupas vyznačujú funkčnosťou, bezpečnosťou a pohodlnosťou pri používaní.
Takúto funkciu dokážeme splniť vďaka technicky prepracovaným prvkom. Dôraz pri ich výrobe kladieme hlavne na kvalitu použitých materiálov a špičkové technologické postupy.
V našej ponuke nájdete mestský mobiliár výlučne z našej produkcie - to znamená, rokmi overenú kvalitu v modernom dizajne.

Lavičky a lavice

Smetné koše

Altánky, stoly a sedenia

Bicyklové stojany

Vybrané produkty

111 Bicyklový stojan zvislý zinkovaný

111 Bicyklový stojan zvislý zinkovaný

70-F Smetný kôš zinkovaný s popolníkom

70-F Smetný kôš zinkovaný s popolníkom

110-A-ZN Bicyklový stojan robustný zinkovaný

110-A-ZN Bicyklový stojan robustný zinkovaný

70-M Smetný kôš

70-M Smetný kôš

110 Bicyklový stojan zinkovaný

110 Bicyklový stojan zinkovaný

▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu