kupas.sk

loading

loading

Prevažovačky, pružinové hojdačky

zobraziť všetky produkty

Už odpradávna je hojdanie jednou z najobľúbenejších detských zábav. Hojdanie deti sprevádza od útleho veku - drevená alebo prútená kolíska bola vždy súčasťou domácnosti. Aj súčasné výskumy dokazujú, že hojdanie naviac pomáha rozvíjať zmysel pre rovnováhu, upokojuje a navodzuje pocit pohody.
Naše pružinové a prevažovacie hojdačky sú ideálnym a nenáročným doplnkom každého detského ihriska. Myšlienka tohto spôsobu hojdania je stará desiatky rokov. Vplyvom vývoja a svetových trendov sa zmenil sa ich dizajn, ale myšlienka zostala. Aj dnes ponúkajú deťom obrovské množstvo zábavy.
Pružinové hojdačky zaujmú a prilákajú deti farebnosťou a nápaditými tvarmi a prepracovanosťou detailov. Sú spoľahlivé, bezpečné, mimoriadne pevné. Sú skonštruované tak, aby odolali aj prípadnej invázii starších detí. Uplatnenie nájdu na detských ihriskách, v parkoch, záhradách, detských kútikoch, škôlkach, či obchodných centrách.
Pružinové a prevažovacie zariadenia a sú určené pre deti od 3 do 8 rokov. Všetky naše hojdačky sú certifikované a spĺňajú Európske normy.
Pri pružinových zariadeniach používame špeciálne pružiny.

Vybrané produkty

Pružinová hojdačka 106-CITY - celokovová zinkovaná

Pružinová hojdačka 106-CITY - celokovová zinkovaná

76-1 Pružinová hojdačka - MOTORKA

76-1 Pružinová hojdačka - MOTORKA

76-3 Pružinová hojdačka - PES

76-3 Pružinová hojdačka - PES

76-2 Pružinová hojdačka - ŽABA

76-2 Pružinová hojdačka - ŽABA

65-4 Prevažovacia hojdačka štvorsedadlová

65-4 Prevažovacia hojdačka štvorsedadlová

▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu