kupas.sk

loading

loading

KUPAS TRADE, s.r.o.

Spoločnosť KUPAS vznikla v roku 1991. Od začiatku sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry. Táto činnosť je hlavným programom firmy.


Stabilný kolektív pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, neustály vývoj nových produktov, výroba v moderných priestoroch a široký sortiment výrobkov sú zárukou, že produkty a služby firmy KUPAS našich zákazníkov nesklamú.


Dokážeme navrhnúť a vyrobiť prvky pre herné a oddychové priestory spĺňajúce všetky požiadavky na bezpečnosť, estetiku, tvorivosť a zohľadňujúce vekové kategórie detí a mládeže. Široká škála našich výrobkov spolu s individuálnym prístupom k jednotlivým realizáciám zaručuje všetkým zákazníkom, že budú ich požiadavky splnené do posledného detailu. Nech sa páči, stačí si len vybrať.


Spoločnosť KUPAS je aktívna aj v medzinárodnom obchode. Veľká časť nášho sortimentu je určená na export do zahraničia - do Českej republiky, Maďarska, Holandska, Belgicka, Veľkej Británie a ďalších štátov.


Ak teda hľadáte spoľahlivého a overeného dodávateľa sortimentu na detské ihriská, športoviská, mestský či parkový mobiliár, náradia do telocviční, či produktov parkovej architektúry, ste u nás správne.

POUŽITÉ MATERIÁLY


DREVO

Nosné časti drevených konštrukcií sú vyrobené z mimostredového, tlakovo impregnovaného dreva borovice a smreku, ktoré je ofrézované do guľata. Naša metodika spracovania minimalizuje prirodzený vznik prasklín pri sušení dreva, ktorému sa nedá úplne zabrániť. Tieto praskliny však nie sú dôvodom na reklamáciu, pretože podľa platných predpisov EN 1176 neobmedzujú pevnosť či bezpečnosť a trvanlivosť výrobkov. Časti drevených konštrukcií zapustené do zeme sa štandardne dodávajú s kovovou pozinkovanou základňou. Medzi ďalšie používané druhy dreva patrí borovica, smrek alebo dub. Všetky drevené časti sú povrchovo upravené lazúrou na vodnej báze.


KOV

Všetky kovové časti – príslušenstvo hracích prvkov – sú pozinkované alebo povrchovo upravené farebným práškovým lakovaním – Komaxitom.


ŠMYKĽAVKY

Šmykľavky sa štandardne dodávajú z trojvrstvového laminátu so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zvyšuje odolnosť voči opotrebovaniu. Dodávajú sa vrátane kotviacich a upevňovacích prvkov. V ponuke sú aj šmykľavky z nehrdzavejúcej ocele.


LANÁ A SIETE

Kvalita Herkules – laná s priemerom 16 mm s oceľovo-zinkovým jadrom sú potiahnuté špeciálnym impregnovaným polyesterovým poťahom s vysokou odolnosťou voči oteru a UV žiareniu. Spoločnosť KUPAS je exkluzívnym zástupcom spoločnosti BERGER-HUCK na Slovensku pre výrobky HUCK Seiltechnik – detské ihriská.


VEĽKOROZMERNÉ POVRCHOVÉ MATERIÁLY

Materiálom, ktorý sa najčastejšie používa ako podstavy na domčeky, schodiská, prístrešky, dráhy pre in-line korčuľovanie a iné je vodeodolná protišmyková preglejka. Na objednávku je možné vyrobiť niektoré časti produktov, ako sú vežové štíty, prístrešky, pružinové hojdačky, atď. aj z mimoriadne odolného plastu, POLYSTONE alebo HPL. Niektoré časti športového vybavenia sa dodávajú v tomto materiáli aj v základnej verzii.


ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Spoločnosť KUPAS vynakladá maximálne úsilie na ochranu životného prostredia počas výroby aj distribúcie svojich produktov. Z dreveného odpadu sa vyrábajú brikety, ktoré sa pália a používajú na vykurovanie kancelárií spoločnosti ako aj pri iných technologických procesoch. Všetok baliaci materiál je recyklovateľný a používané náterové látky sú na vodnej báze. Všetok kovový odpad sa odváža do zberných stredísk. Uprednostňujeme dodávateľov dreva a drevených polotovarov, ktorí majú certifi kát FSC.


Naše zariadenia sú certifikované.

Technické zmeny vyhradené!


▪ KUPAS TRADE s.r.o.

sa špecializuje na vývoj, výrobu a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičného a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúry.

▪ KONTAKTY

+421 (0)32 648 72 91

+421 (0)904 960 455

kupas@kupas.sk

▪ VÝROBNÁ PREVÁDZKA

Svinná 73

913 24 Svinná

Slovak Republic

PRE ŠŤASTNÝ ÚSMEV NAŠICH DETÍ

 

© 2024 KUPAS TRADE s.r.o.

web by tndesign.eu